O nas

  • be2run

be2run – na stronie publikujemy propozycje naszych najciekawszych tras biegowych, rowerowych oraz spacerowych i w ten sposób popularyzujemy aktywny wypoczynek połączony z poznawaniem naszego kraju i szerzej Europy.

Obecnie prezentuje ponad sto unikalnych propozycji na aktywne spędzenie weekendu lub dłuższego wyjazdu. Prezentowane tu trasy zostały zebrane w ‚pakiety’ pod kątem tematycznym i geograficznym. Kolejne nowe trasy są na bieżąco przez nas publikowane na stronie www.be2run.com oraz  https://www.facebook.com/be2run/

Zapraszamy 🙂


  • KONTAKT

Prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/be2run/ 


  • KALENDARIUM

01.07.2016

W tym sezonie wakacyjnym kontynuujemy nasze dwa ‚morskie’ cykle – ‚Morze Śródziemne dla Aktywnych’ oraz ‚Lato nad Bałtykiem’ – to jest systematycznie będziemy dodawali tu nasze nowe propozycje. 

Co także bardzo ważne – zmieniliśmy wygląd naszej strony.

ZAPRASZAMY 🙂


01.03.2016

be2run wchodzi w drugi rok działalności. W ciągu ostatnich 12 miesięcy opublikowaliśmy propozycje blisko 70 tras. Dominują wśród nich trasy biegowe i spacerowe ale kilka odcinków poświęciliśmy także kajakom (w sezonie letnim) oraz nartom (w sezonie zimowym).

Tej wiosny skoncentrujemy się na Mazowszu – tym nieco mniej znanym. A w planach miedzy innymi pokazanie ciekawostek Puszczy Kampinoskiej, urokliwych mazowieckich miasteczek, najciekawszych spływów kajakowych oraz innych atrakcji Mazowsza.

Kończymy także cykl ‚Narty na Elbrusie’ i żegnamy się z nartami ale na Kaukaz na pewno jeszcze zaglądniemy:)

A tymczasem – ZAPRASZAMY do be2run!


13.11.2015

W ramach be2run w okresie ostatnich 9 miesięcy przygotowałem i opublikowałem 45 propozycji tras biegowych. Znajdują się tu trasy poprowadzone w Warszawie a także kilkanaście tras przebiegniętych nad Morzem Bałtyckim, na Mazowszu i w Krakowie. Całość uzupełniają trasy biegowe w San Marino, we Włoszech (Bolonia), w Danii (Południowa Jutlandia) oraz w Hiszpanii (Barcelona).

W tym czasie Krzysztof przygotował stronę www.be2run.com. Dzięki temu nasze trasy są dostępne w wersji rozszerzonej – opis i zdjęcia zostały wzbogacone o interaktywny plan trasy wskazujący najciekawsze punkty.

Do naszego zespołu dołączył Maciek, który od dziś także będzie prezentował swe najciekawsze trasy. A ponieważ najlepszym lekarstwem na słotne listopadowe wieczory jest wspomnienie letnich wypadów – na początek – ETNA by Maciek!

Po 9 miesiącach wchodzimy w drugi etap życia be2run;)

Zapraszamy!


01.06.2015

Zapraszam na stronę www.be2run.com oraz www.facebook.com/be2run

be2run – pierwszy w Polsce przewodnik dla biegaczy!

Propozycje najciekawszych tras biegowych w Warszawie (i nie tylko;)

Zapraszamy!